נגן וידאו

לוקחים אחריות

עו"ד עמית בכר

חברות וחברים,
בתקופה בה מערכת המשפט נמצאת תחת מתקפה חסרת תקדים ואמון הציבור בלשכת עורכי הדין מצוי בשפל מדאיג, החלטתי לקחת אחריות ציבורית ולהתמודד לתפקיד ראש מחוז תל אביב  במטרה להביא רוח חדשה של אמון בשלטון החוק, מערכת המשפט וציבור עורכי הדין.

לאחרונה פרשתי מתפקידי במחלקת ניירות ערך בפרקליטות מיסוי וכלכלה.
שם, במשך 12 שנים, זכיתי לעבוד עם חברים רבים ואיכותיים ויחד איתם טיפלתי בפרשות הפליליות המשמעתיות ביותר בשנים האחרונות בשוק הון לרבות תיק דנקנר ותיק בכירי בית ההשקעות פסגות.

יחד עמי יצא לדרך חשובה זו עו"ד נדב ויסמן שמלבד היותו עורך דין מוביל ומצטיין, נקט בשנים האחרונות עמדות בנושאים ערכיים הנוגעים בלב ליבה של הדמוקרטיה הישראלית.

לצערי, בשנים האחרונות הלשכה לא נקטה כל עמדה בשאלות ערכיות, והפעולות שכן נעשו תרמו דווקא להחלשת מערכת המשפט והחלשת אמון הציבור בלשכת עורכי הדין. לשכת עוה"ד, בתל אביב ובמישור הארצי, חייבת לשמש כחוד החנית במאבק לחיזוק שלטון החוק, לשמירה על עצמאותה ואיכותה של מערכת המשפט בישראל ולמיגור השחיתות באשר היא.  
לכן אני זקוק לכל אחד ואחת מכם, הצטרפו אליי ויחד נביא לרוח חדשה ולשינוי פניה של הלשכה.

רק ביחד ננצח!
שלכם,

עו״ד עמית בכר

יחד נחזיר את הכבוד ללשכה

הצטרפו אלי!

עיקרי תכנית העבודה שלי ללשכת עורכי הדין

ידידיי, הגיע הזמן לשנות כיוון בלשכה ולהחזיר אותה לידי עורכי הדין. הלשכה נועדה לשרת אותנו, ולא מיעוט קטן שעושה בה כבשלו. במשך שנים רבות מדי מדיר ציבור רחב של עורכי דין את רגליו מפעילות הלשכה, ואינו לוקח חלק בנעשה בה. אני מבין היטב את המקור לרתיעה מהנעשה בלשכה, אך ראו לאן הדרדרנו כתוצאה מכך.

זה הזמן לקחת אחריות: להפוך את הלשכה לרלוונטית עבורנו, לשקם את כבוד המקצוע שלנו ואת מעמדו, ולהתחיל לטפל בבעיות האמיתיות של עורכי הדין.

אלה הם עיקרי הנושאים שאני מתכוון לטפל בהם:

תודה על שהקדשתם זמן לקרוא את עיקרי תוכנית העבודה שלי. אני פתוח לרעיונות, להערות ולהארות שלכם, ומקווה לשמוע ממכם בקרוב.
שלכן ושלכם, ציון אמיר

צרו קשר

אימייל

zionamirlishka@gmail.com

טלפון

03-9999999

כתובת

קרליבך 12, תל אביב

מצטרפים לדרך

WEBSEM – בניית אתרים